O nas

Nazwa SQUARE.PL nawiązuje do serca miasta, miejsca spotkań polskiej społeczności, to również centrum wydarzeń i informacji.

Działalność i idea magazynu jest przekazywana poprzez treści jakie publikujemy zarówno na łamach magazynu SQUARE.PL, jak i na naszej tronie internetowej www.magazynsquare.pl.

Dzięki rozległej tematyce, stałym rubrykom, oraz stronie internetowej docieramy do wszystkich zainteresowanych kulturą, historią i wydarzeniami na Wyspach. Magazyn SQUARE.PL, to jasny i właściwy przekaz, oraz bogata baza firm, które swoje oferty kierują w stronę mieszkańców Szkocji. Wybrane teksty, publikowane na łamach magazynu,  są tłumaczone na język angielski, dzięki czemu popularyzujmy polską kulturę wśród szkockiej społeczności.

Magazyn SQUARE.PL  dystrybuowany jest w 350 punktach, których ciągle przybywa. Miesięcznik dociera do czytelników w łącznym nakładzie 20.000 egzemplarzy w takich miastach jak:

Glasgow / Edynburg / Dundee / Aberdeen  / Fort William

Magazyn SQUARE.PL  można znaleźć w takich miejscach jak:

  • instytucje rządowe, polskie centra kulturalne
  • sklepy, restauracje, biura podroży i doradztwa,
  • przychodnie lekarskie, stomatologiczne, salony urody,

Dodatkowo, jako patron medialny, bierzemy udział w wielu wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych, co znaczący sposób pozwala nam zaistnieć wśród polskiej społeczności.

Jesteśmy tam gdzie nie dociera nikt inny – to odległa północ i mniejsze miasta Szkocji. Jesteśmy również obecni w Internecie, a nowa i stale aktualizowana strona cieszy się szybko rosnącą popularnością.