Ryanair uruchomi kolejne loty z Warszawy Modlin do Dublina

0
Ryanair by Josep Miquel Marcos, (CC BY-SA 2.0)

We wtorek Ryanair poinformował o planach wzrostu w bazie Warszawa Modlin. Od marca 2020 roku połączenie z Warszawy Modlin do Dublina będzie realizowane 9 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

Z okazji stałej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, Ryaniar wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do końca marca w cenie od 39 zł. Rezerwacji lotów można dokonać jedynie na stronie przewoźnika do czwartku (28 listopada) do północy.

„Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej. Z przyjemnością, już od marca 2020 roku uruchomimy dodatkowe loty z Warszawy Modlin do Dublina. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski na 2020 rok” – mówi Olga Pawlonka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią w Ryanair.

Olga Pawlonka dodała też, pasażerowie mogą zarezerwować loty do Dublina aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Źródło: rynek-lotniczy.pl