Ludzkie emocje fizycznie wpływają na rzeczywistość!

0
3D medical background with male head and brain on DNA strands Tło fotografie designed by Kjpargeter - Freepik.com

Ludzkie emocje dosłownie kształtują świat wokół nas. Nie tylko nasze postrzeganie, ale rzeczywistość samą w sobie.

Badania na ten temat nie były łatwe – trzy różne ośrodki badawcze wykazały coś naprawdę zadziwiającego. Jednak dopiero czwarte, nowe badanie pozwoliło połączyć ze sobą te 3 odkrycia, dzięki czemu nastąpił przełom.

W pierwszym eksperymencie umieszczono zamknięty pojemnik z ludzkim DNA blisko obiektu testowego. Naukowcy dostarczyli dawcy bodziec emocjonalny, i co fascynujące, jego uczucia wpłynęły na materiał genetyczny znajdujący się w drugim pomieszczeniu.

W obecności negatywnych emocji wspomniane DNA naprężyło się, natomiast pod wpływem pozytywnych uczuć, zwoje materiału genetycznego rozluźniły się.

Jak wywnioskowali naukowcy – “Ludzkie uczucia wywołują skutki, które przeciwstawiają się konwencjonalnym prawom fizyki.”

W drugim, podobnym, jednak niepowiązanym badaniu, inna grupa naukowców pozyskała leukocyty (białe krwinki) od dawców, i umieściła je w odosobnionych komorach, aby móc obserwować zachodzące w nich zmiany elektryczne.

Również i w tym eksperymencie dawca znajdował się w osobnym pomieszczeniu. Za bodziec emocjonalny posłużyły klipy wideo, wywołując u osoby badanej różnego rodzaju emocje.

Materiał genetyczny i jego dawca wykazali identyczne reakcje w tym samym czasie.

Nie było żadnego opóźnienia ani czasu na przekazywanie danych. Każda zmiana elektryczna w próbce DNA dokładnie odpowiadała temu, co działo się w tym czasie u dawcy.

Co najdziwniejsze, odległość, w jakiej znajdował się materiał genetyczny, zdawała się nie mieć znaczenia – naukowcy zaczęli eksperymentować także z dystansem dzielącym DNA od jego dawcy, i nawet gdy sięgnął on 80 kilometrów, otrzymano TEN SAM rezultat. Bez żadnego opóźnienia.

Materiał genetyczny i jego dawca reagowali jednocześnie w ten sam sposób. Wywnioskowano zatem, że przekaz informacji między nimi jest niezależny od czasoprzestrzeni.

Trzeci eksperyment dowiódł czegoś równie szokującego! Naukowcy badali bowiem wpływ DNA na świat materialny.

Fotony światła, które tworzą otaczający nas świat, zostały poddane obserwacji w próżni. Ich naturalne położenie było zupełnie przypadkowe.

Następnie do próżni, w której znajdowały się fotony, wprowadzono ludzki materiał genetyczny. Co zadziwiające, fotony światła już nie zachowywały się przypadkowo – dokładnie odwzorowały geometrię wprowadzonego DNA.

Badacze stwierdzili, że fotony zachowywały się “zaskakująco i wbrew przewidywaniom”. Dodali także – “Jesteśmy zmuszeni wziąć pod uwagę możliwość występowania nowego rodzaju pola energetycznego!”

Wywnioskowano, że ludzki materiał genetyczny dosłownie kształtuje zachowanie fotonów światła, które stanowią otaczający nas świat.

Dlatego gdy przeprowadzono nowe badanie, i połączono ze sobą te 3 naukowe twierdzenia, wynik zaszokował wszystkich.

Naukowcy uświadomili sobie coś zadziwiającego – skoro nasze emocje wpływają na materiał genetyczny, a materiał genetyczny kształtuje świat dookoła nas, to ludzkie uczucia są w stanie fizycznie zmienić otaczający nas świat.

Ale to nie wszystko – jak się okazuje, jesteśmy połączeni ze swoim DNA bez względu na czasoprzestrzeń.

Tworzymy swoją rzeczywistość poprzez nasze uczucia.

Nauka udowodniła już pewne szokujące fakty na temat naszego wszechświata. Pozostaje nam jedynie tę wiedzę wykorzystać.

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl