Prawnicy z Dallas McMillan jednoczą w słusznej sprawie

0
Dallas McMillan Prawnicy w Glasgow West End zebrali ponad £17 500 na dwie organizacje charytatywne w Glasgow

Ponad 200 gości Dallas McMillan, Prawników, spędziło wieczór w Glasgow w Oran Mor w czwartek 5 września, aby zebrać fundusze na dwie organizacje charytatywne w Glasgow.

Adwokaci z siedzibą w Glasgow, Dallas McMillan, podczas corocznej zbiorki na cele dobroczynne zgromadzili w sumie £17 637,60 na Glasgow Children’s Hospital Charity and The Good Morning Service, przy równym podziale pieniędzy.

The Children’s Hospital Charity (www.glasgowchildrenshospitalcharity.org) wykorzysta fundusze na ulepszenie sprzętu, opieki i usług w Royal Hospital for Children at the QEU Hospital Campus, Govan.

The Good Morning Service (www.goodmorningservice.co.uk) zapewnia całoroczne zaprzyjaźnienie się przez telefon i alarmowe polaczenia z osobami starszymi mieszkającymi samotnie w Glasgow. Dzwonią do członków, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, stając się „przyjacielem przez telefon”, zapewniając wsparcie emocjonalne, szczególnie w trudnych czasach.

Dallas McMillan, Partner & Head of Litigation, Gordon Bell powiedział: „Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym fantastycznym wieczorze. Łącznie zebrane środki przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze organizacje charytatywne są zachwycone i bardzo wdzięczne. ”

Dallas McMillan zebrał już ponad 30 000 funtów dla dwóch organizacji charytatywnych w tym roku.

Kontakt: Dallas McMillan Prawnicy 0141 333 67 67 (Kasia)

www.dallasmcmillan.co.uk