Ryanair: Dodatkowe loty z Modlina i Gdańska do Edynburga

0
Ryanair plane at Edinburgh airport by Karen Bryan (CC BY-ND 2.0)

Niskokoszotwy irlandzki przewoźnik Ryanair podał do wiadomości, że w sezonie zimowym 2019/2020 zostaną uruchomione dodatkowe loty do stolicy Szkocji. Rejsy z Warszawy-Modlina realizowane będą codziennie, natomiast z Gdańska – 5 razy w tygodniu.

David O’Brien z Ryanaira powiedział, że „cieszymy się bardzo z uruchomienia dodatkowych lotów z Warszawy-Modlina i Gdańska do Edynburga. Dodatkowe loty zostaną uruchomione już w listopadzie i staną się częścią zimowego rozkładu lotów naszej linii z Polski”.

Więcej powodów do zadowolenia ma port lotniczy w Gdańsku. – Cieszymy się bardzo z uruchomienia dodatkowych lotów do Edynburga – mówi Iwona Tomczyńska, kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk. – Szczególnie ważne jest to, że linie lotnicze tak szybko i elastycznie reagują na zapotrzebowanie rynku i działania konkurencji. Dwa dni temu Wizz Air wprowadził do swojej siatki loty do Edynburga, teraz Ryanair ogłosił, że będzie częściej niż dotychczas latał do stolicy Szkocji – zauważa Tomczyńska.

Źródło: rynek-lotniczy.pl