Darmowe loty przez cały rok od Wizzair?

0
Airbus A320-232 HA-LPK WizzAir by Kuba Bożanowski (CC BY 2.0)

Wizzair ogłosił swój coroczny konkurs, który adresowany jest dla studentów – WIZZ Youth Challenge. Zwycięzcy będą mogli bez ograniczeń latać przez cały rok maszynami węgierskiego przewoźnika.

Aby wygrać, trzeba przedstawić wizję biznesowego rozwoju linii, która pomoże Wizzair utrzymać pozycję najbardziej ekologicznego przewoźnika w Europie.

Celem WIZZ Youth Challenge jest zaprezentowanie predyspozycji biznesowych, wnikliwości, krytycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

W tegorocznej edycji konkursu promowane będą kreatywne, innowacyjne i unikalne pomysły, które pomogą linii Wizzair utrzymać pozycję najbardziej ekologicznej linii lotniczej w Europie. Zwyciężą twórcy najciekawszego planu biznesowego.

Jak dołączyć do konkursu? Zespoły studentów powinny zgłaszać udział, rejestrując się do 1 września 2019 roku na stronie www.wizzyouthchallenge.com, na której znajdą dalsze informacje na temat przebiegu konkursu. Osoby zakwalifikowane do finału zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich pomysłów zespołowi kierowniczemu Wizz Air 14-15 października 2019 roku w Budapeszcie.

Zwycięzcy WIZZ Youth Challenge nie tylko otrzymają darmowe przeloty przez cały rok w siatce WIZZ liczącej ponad 650 połączeń do 147 miejsc, ale będą również świadkami wdrożenia ich rozwiązań w biznesie. Zdobywcy drugiego i trzeciego otrzymają darmowy bilet powrotny do wybranego miejsca z oferty WIZZ.

Źródło: radioZet