Horoskop 2019

0
Zodiac Sign Starry Sky Clock Moon by Alexas_Fotos (CC0 1.0)

W tym roku powinniśmy skupić się przede wszystkim na relacjach międzyludzkich. Teraz liczą się dialog oraz współpraca – na nich możemy bez obaw opierać wszystkie nasze działania. Ogólnie rzecz ujmując, rok 2019 będzie czasem wzrostu i obfitości w większości dziedzin ludzkiego życia. Wszystko jednak ostatecznie zależy od naszego postępowania oraz intencji. Jeśli podświadomie pragniemy złych rzeczy, z pewnością ich doświadczymy. Jeśli jednak nasze serca i myśli będą czyste – mamy ogromną szansę zmienić świat na lepsze.

Baran

Baran Horoskop roczny dla Barana jest wyjątkowo łaskawy. Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo dobry rok, choć oczywiście nie pozbawiony wyzwań. Baran w 2019 roku skupi się przede wszystkim na sobie i zadba o własny rozwój. Kursy językowe, nabywanie nowych umiejętności? Jeśli w 2019 roku Baran zdecyduje się na takie kroki, może być pewien sukcesu. Jeśli od pewnego czasu myślisz o przebranżowieniu, horoskop roczny na 2019 rok sprzyja, by zrobić to właśnie w tym roku. Jeśli nie pogorszysz swojej diety i zadbasz o regularne badania, w 2019 roku nie będziesz mieć większych problemów ze zdrowiem.

Byk

 Horoskop roczny dla Byka zwiastuje dobre wydarzenia w drugiej połowie roku, jeśli nie zabraknie odwagi. W okolicy sierpnia pojawi się bowiem kilka atrakcyjnych okazji, ale zdecydowanie się na nią będzie wymagało podjęcia odważnych i dość szybkich decyzji. Jeśli wykażesz się zdecydowaniem, twoje życie może odmienić się na lepsze. Uważaj jednak na złych doradców: Waga i Skorpion nie będą dobrze ci życzyć. W marcu mogą cię dotknąć problemy zdrowotne – nie bagatelizuj drobnych sygnałów, bo mogą przerodzić się w poważną chorobę. Bacznie rozglądaj się wokół siebie jesienią, ponieważ zakręci się koło ciebie atrakcyjny Koziorożec. Strzeż się Strzelca, który chętnie się tylko tobą zabawi.

Bliźnięta

 Bliźnięta czeka dość spokojny rok bez większych życiowych zawirowań. Jeśli będą potrafiły zapanować nad swoimi emocjami i nie podejmować pochopnych decyzji, mogą naprawdę gładko przejść przez 2019 rok. Horoskop roczny przepowiada im wyjątkowy spokój w każdej dziedzinie życia. Powinny jednak uważać na Barana, który w maju może starać się namieszać w ich życiu miłosnym. Jeśli jednak Bliźnięta wykażą się ostrożnością i opanowaniem, wszystko skończy się dobrze.

Rak

 Zwykle zamknięty w sobie i przeżywający we własnej duszy większość rzeczy Rak, w 2019 roku może zaskoczyć swoich bliskich większym otwarciem na nich i szczerością co do własnych odczuć. Rak będzie otwierał się powoli i tylko przed tymi, których obdarza dużym zaufaniem. Musisz jednak uważać na to, co komu mówisz – zły wybór powierników może wprowadzić zamieszanie w twoje życie, którego skutkiem może być nawet utrata wieloletnich przyjaźni. Na przełomie października i listopada będzie dla ciebie odpowiedni czas na podejmowanie decyzji finansowych.

Lew

Lew w 2019 roku ma szansę osiągnąć życiową formę! Będzie kusiło cię, by aktywnie działać na wielu polach, ale postaraj się skupić tylko na jednej sferze i osiągnąć w niej maksimum. Układ planet przez cały rok nie będzie sprzyjał chwytaniu wszystkich wron za ogony, ale jeśli wybierzesz jedną, masz szansę na prawdziwy sukces. W gonitwie za własnymi osiągnięciami nie zapomnij o najbliższych ci osobach. W przeciwnym razie możesz nieodwracalnie utracić ważną dla ciebie relację. Niestety pod koniec roku możesz spodziewać się kłopotów ze zdrowiem. Zwolnij wtedy tempo!

Panna

Horoskop roczny na 2019 rok dla zawsze zorganizowanej Panny może ją nieco rozczarować. Gwiazdy bowiem nie będą sprzyjały Pannom – dopadnie je na początku roku rozleniwienie, które sprawi, że wiele spraw będzie przez nie zaniedbanych. Na szczęście jeszcze przed wiosną wszystko wróci do normy, dzięki korzystnej pozycji Saturna. Już latem natomiast Pannę czekają kolejne zawirowania, tym razem miłosne. Dla Panien pozostających w związkach, lato będzie czasem próby uczucia – w waszych związkach mogą regularnie wybuchać poważne konflikty o błahe sprawy. Koniec 2019 roku będzie dla Panien prawdziwym czasem podsumowań, możliwa jest też znacząca zmiana w życiu zawodowym.

Waga

2019 rok dla Wagi zacznie się nadzwyczaj dobrze – uda ci się wyjść zwycięsko z trudnej sprawy, która zajmuje cię już od dłuższego czasu, a wszystko dlatego, że w kluczowym momencie podejmiesz właściwą decyzję. Na wiosnę rozkwitną twoje uczucia do pewnego nowo poznanego Koziorożca. Bądź jednak czujny i postępuj roztropnie, bo choć to obiecująca znajomość, łatwo możesz ją zaprzepaścić! Niestety, dobra passa nie będzie trwać wiecznie – horoskop roczny na drugą połowę 2019 roku nie jest już tak optymistyczny, ponieważ czekają cię poważne problemy finansowe. Kiedy stan twojego konta się poprawi, nie ulegaj złudzeniu – to niestety tylko chwilowa poprawa. Jeśli wrócisz wtedy do starych nawyków finansowych, możesz znaleźć się w bardzo trudnej sytuacji, powstrzymaj się więc przed zbędnymi wydatkami.

Skorpion

Skorpiona od początku roku czekają trudne chwile. 2019 rok nie zacznie się najlepiej, bo od utraty pewnej ważnej relacji. Jeśli po tym przykrym wydarzeniu skupisz się jedynie na własnym cierpieniu, a winy będziesz szukał tylko w drugiej stronie, możesz przegapić wiele okazji na odmianę swojego losu. Spróbuj więc spojrzeć na całą sytuację dojrzale i uznaj także swoją winę oraz wyciągnij nauczkę na przyszłość. Los sprawdzi to już w kilka miesięcy później, gdy na twojej drodze pojawi się atrakcyjna Panna. To okazja na naprawdę obiecującą znajomość, ale musisz włożyć w nią sporo wysiłku i schować dumę do kieszeni. Poza miłosnymi zawirowaniami, sytuacja zdrowotna i zawodowa Skorpiona zapowiada się wyjątkowo stabilnie.

Strzelec

Optymistyczny zwykle Strzelec w 2019 roku zostanie ciężko doświadczony, co może wpłynąć na jego nastawienie do życia. Jeśli jednak odważysz się poszukać wsparcia wśród najbliższych osób, szybko się pozbierasz, a reszta roku nie będzie już taka dramatyczna. 2019 rok nie będzie jednak dobrym czasem na podejmowanie poważnych decyzji, więc lepiej postaraj się z nimi powstrzymać. To nie pora na zmianę pracy czy partnera. Na szczęście horoskop roczny dla Strzelca w 2019 roku przewiduje wyśmienite zdrowie.

Koziorożec

Ten rok dla Koziorożca będzie wyjątkowo dobry. Sprawy zaczęte jeszcze w poprzednim roku nabiorą tempa i zakończą się z pozytywnym wynikiem. To będzie tylko zachętą do rozpoczęcia nowych projektów, a 2019 rok będzie na to naprawdę dobrym czasem. Zmiana pracy, przebranżowienie? Jeśli Koziorożec zastanawiał się nad tym już wcześniej, w 2019 roku powinien nabrać odwagi, bo takie ważne decyzje okażą się dla niego nader korzystne. W życiu uczuciowym natomiast przyjemna stabilizacja – konflikty w związku zostaną zażegnane i pojawi się atmosfera pełna miłości. Samotne Koziorożce mają szansę poznać w tym roku prawdziwą miłość – warto więc nie zamykać się na nowe znajomości.

Wodnik

Wodnik w 2019 roku powinien zaangażować się w wolontariat lub inną akcję dobroczynną. Będzie to bowiem dla niego bardzo owocnym doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości. Da to także okazję do nawiązania przydatnych znajomości. Połowa roku będzie trudnym czasem – pojawią się komplikacje zdrowotne, które na kilka tygodni znacznie spowolnią działania Wodnika. Lepiej nie planować na ten czas aktywnego urlopu, ale zadbać o wypoczynek. Jesienią Wodnik nabierze jednak sił – to będzie dla niego najlepszy czas na podjęcie nowych wyzwań.

Ryby

Bujające w obłokach Ryby w 2019 roku boleśnie zejdą na ziemię – pierwszy kwartał będzie dla nich wiązał się z utratą czegoś lub kogoś bardzo ważnego w ich życiu. W związku z tym wydarzeniem, Ryby czekać będzie przewartościowanie. To z kolei może prowadzić do zakończenia pewnych relacji, na zakończenie których wcześniej mogło brakować odwagi. We wrześniu w życiu Ryb pojawią się Bliźnięta, które zostaną na dłużej. Ta para ma szansę na udaną relację, jeśli pozwoli jej rozwijać się powoli w swoim rytmie.