Samo dobro z natury

0
Herbs Spice Natural Organic Leaf Ingredient by TheDigitalArtist (CC0 1.0)

Od zarania dziejów człowiek zawsze starał się żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej jak najwięcej. Wpływ dóbr Matki Natury na ludzki organizm znany jest od wieków. Już Chińczycy tysiące lat temu odkryli niezwykłe, lecznicze właściwości czerpane z ziół, warzyw czy też owoców. Niestety postęp cywilizacyjny nieuchronnie pcha nas w pułapkę konsumpcjonizmu, a tempo życia powoduje, że zapominamy o własnym zdrowiu.

Wygodny tryb życia współczesnego człowieka jest sprzeczny z jego naturą, bo pozbawia kontaktów z naturalnymi bodźcami środowiska.

Owoce, warzywa, zioła zawierają substancje wpływające zbawiennie na nasz metabolizm. Dobroczynność i skuteczność tych naturalnych dóbr od wieków jest znana ludzkości i wykorzystywana w lecznictwie i wielu innych dziedzinach ludzkiej egzystencji.
Dzięki nowoczesnej technologii możemy w bardzo łatwy sposób zamienić naturalne suplementy na  ich chemiczne substytuty. Jednak nawet najbardziej skomplikowane specyfiki nie są w staniej w pełni zastąpić naturalnej flory.

 Z pokolenia na pokolenie jesteśmy coraz słabsi, bardziej podatni na choroby i chronicznie zmęczeni. Dlaczego tak się dzieje? Otóż zbyt łatwo rezygnujemy z poszukiwania i wykorzystywania źródeł, dzięki którym jakość naszego życia mogłaby być po prostu lepsza. Może zamiast ciągle narzekać, warto zacząć od dziś program naprawczy? Odpowiedzią na zapotrzebowanie dzisiejszego świata jest natura zamknięta w suplementach Duolife.

Duolife to preparaty  medycyny naturalnej klasy Premium o niezwykłej skuteczności. Szereg produktów zapewnia organizmowi 100 % dobór dziennego zapotrzebowania na witaminy.

Duolife to produkty bez konserwantów, polepszaczy, barwników. Przy ich produkcji wykluczona została obróbka termiczna. Dzięki temu zapewnione są naturalne parametry biologiczne. Do produkcji tych suplementów używane są tylko naturalne surowce z certyfikowanych upraw z całego świata. Kategorycznie wykluczono przy tym wszystkie odmiany modyfikowane GMO oraz stosowanie pestycydów i herbicydów. W produktach DuoLife zawsze zachowana jest pełnia tła biologicznego używanych w medycynie głównych związków leczniczych. Stosuje się tylko naturalne, występujące w przyrodzie składniki organiczne. Produkty te są jednymi z najlepszych suplementów jakie wymyślono do tej pory, posiadają wszystkie atesty. Owoce są pozyskiwane z plantacji ECO wolnych od EMO o najwyższych parametrach jakie można uzyskać w danej strefie klimatycznej.

Polscy naukowcy podjęli ryzyko uzdrowienia ciała ludzkiego bez ingerencji farmacji i z tego co mówią osoby, które wprowadziły do swojej diety produkty Duolife- próba ta zakończyła się sukcesem.

Zobaczcie sami.

– Po upływie 3 tygodni od stosowania produktów moja waga spadła o 4 kg. W tym czasie nie stosowałam żadnej diety ani żadnych ćwiczeń. Poza tym każdego dnia mam bardzo dużo energii, aż mnie „roznosi”, by coś robić, działać, tworzyć… Z lekką dozą nieśmiałości powiem, że bardzo wzrosło libido. Reasumując: gdybym dołożyła jeszcze odrobinę wysiłku fizycznego i zmiany w sposobie odżywiania to z pewnością rezultaty byłyby jeszcze większe, ale o tym opowiem za dwa miesiące, kiedy będę lżejsza o 10 kg. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!

– Odkąd stosuję DuoLife pożegnałam się z zespołem przewlekłego zmęczenia. Bardzo dobrze czuję się fizycznie i psychicznie. Nie choruję i nie narzekam. Moja córka ma 13 lat. Sama pilnuje porannej dawki DuoLIfe, a kiedy zajęła drugie miejsce w tenisie ziemnym powiedziała, że to dlatego, że aż przez pięć dni nie było w lodówce DuoLife 🙂

–  U mojego pięcioletniego syna pojawił się katar i uczucie zatkanego noska, które utrzymywało się ponad pół roku. Wstępnie leczony był przez pediatrę, po tygodniu przez alergologa (syn jest alergikiem). Po kilku miesiącach alergolog stwierdził, że w nosie obecny jest pasożyt, jednak zlecone badania żadnego nie wykazały. Syn nieustannie siąkał, nawet kilka razy na minutę i dłubał w nosku, w którym nic nie było. Po trzech dniach podawania BorelissPro dolegliwości zaczęły ustawać, a całkowicie zniknęły już po tygodniu. Suplement diety BorelissPro podawany był przez miesiąc po jednej kapsułce dziennie.

– Po stosowaniu DuoLife poprawiły się moje wyniki badań: spadł poziom złego cholesterolu i trójglicerydów, wzrósł natomiast poziom dobrego cholesterolu. Sen stał się głęboki, a rano wstaje wypoczęty.

– W ubiegłym tygodniu moją żonę nagle dopadła bardzo przykra dolegliwość – ostre zatrucie pokarmowe o charakterze wirusowym (tzw. grypa żołądkowa). Jakież było moje zdziwienie, gdy żona uporała się z objawami w ciągu jednej godziny – lekarz stwierdził, co było przyczyną tego stanu ale powiedział też, że żona ma niezwykle sprawny układ immunologiczny, który tak szybko sobie z tym poradził – wiemy, że tak jest na skutek rocznej już suplementacji DuoLife.

Być może uznacie, że skoro coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, ale nie w tym przypadku. Widać wyjątek potwierdza regułę. Wszak natura zawsze jest zdolna dać dużo tym, którzy pragną ją zrozumieć.