Jednyny taki koncert w Szkocji – Nosowska “Na Tłusto”

0

Niepokorna komentatorka polskiej rzeczywistości, która swoimi filmikami podbiła Instagram oraz serca Polek i Polaków, wystąpi już w najbliższą sobotę w Glasgow. Koncert Katarzyny Nosowskiej odbędzie się w Glasgow, SWG3.

Jedyna w swoim rodzaju wokalistka, która gdy zespół Hej odpoczywa, ona nie mówi „Ja pas”, tylko wydaje kolejną solową płytę „BASTA”.

 „Basta” to siódmy album w solowej karierze Nosowskiej. Niedawne wydarzenia w życiu artystki zmusiły ją do rewolucyjnych przewartościowań. „Basta” oddziela grubą kreską to, co było od tego, co jest. Nosowska bez sentymentów i lęku otrząsa się ze wszelkich naleciałości, łatek i wyobrażeń, które przylgnęły do niej przez wszystkie lata spędzone na scenie.

„Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „Basta” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich” – mówi Nosowska.

W warstwie tekstowej artystka nie owija w bawełnę – jest wprost, jest ostro. W warstwie muzycznej – też rewolucja. Słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Za mocne elektroniczne brzmienie odpowiada Michał „FOX” Król.

Więcej info na:  www.enjoyuk.pl