Jet2 utworzy ponad 130 miejsc pracy na lotnisku w Edynburgu

0
Zdjęcie: Jet 2 B757 by Transport Pixels (CC BY-SA 2.0)

W ramach rekrutacji Jet2.com i Jet2holidays mają stworzyć ponad 3000 miejsc pracy w całej Wielkiej Brytanii i Europie na różnych stanowiskach – aby wesprzeć rozwój firmy 130 z ich ma bazować na lotnisku w Edynburgu.

W ramach rozwoju firmy, w czwartek 13 września, zorganizowana zostanie akcja rekrutacyjna w DoubleTree Hilton Edinburgh Airport, dzięki czemu osoby poszukujące pracy mogą spotkać się z kolegami z Jet2.com i dowiedzieć się wszystkiego o proponowanych stanowiskach pracy.

Po największym w historii programie lotów tego lata firma ma zamiar zwiększyć przepustowość na lotnisku w Edynburgu o kolejne 7% latem 2019 r., jednocześnie oferując ponad 790 000 miejsc na sprzedaż.

Wzrost ten uwzględnia między innymi nowe połączenia z lotniska w Edynburgu do Bourgas w Bułgarii. Podczas rekrutacji Jet2 będzie szukać 70 członków obsługi pasażerskiej na pokładzie samolotu i ponad 60 osób do operacji naziemnych na lotnisku w Edynburgu. Zespół ds. operacji naziemnych będzie odpowiedzialny za zapewnienie bezpiecznego i punktualnego odlotu.

Natomiast role załogi kabiny pilotów będą wycelowane w doświadczonych pilotów z silnym doświadczeniem szkoleniowym oraz zaangażowaniem, energią i elastycznością, wymaganą do zapewnienia najlepszych usług dla klientów.

Od aspirujących członków załogi kabinowej będzie się oczekiwać, że dostarczą klientom wysoki poziom bezpieczeństwa i usługi VIP, ściśle współpracując z pilotami i resztą załogi, tak aby każdy lot był niezapomniany.

Steve Heapy, dyrektor generalny Jet2.com i Jet2holidays powiedział: “To jest nasza największa rekrutacja na lotnisku w Edynburgu i po raz kolejny pokazuje nasze zaangażowanie w inwestowanie w naszych klientów i karierę ludzi. Sukces naszej wielokrotnie nagradzanej firmy zależy od ciężkiej pracy naszych fantastycznych kolegów i nie możemy się doczekać spotkania z pasjonatami, którzy dołączą do naszego rozwijającego się zespołu”.

Źródło: scotsman.com