Owl Financial – Z Tobą przez życie

0
Health Care Medicine Healthy Doctor Medical by ar130405 (CC0 1.0)

Owl Financial jest brytyjską firmą zajmującą się doradztwem finansowym, skupiającym się na pomocy klientom w zapewnieniu odpowiedniego poziomu pokrycia w ramach ubezpieczenia i ochrony. Jesteśmy częścią Openwork, największej w Wielkiej Brytanii sieci doradców finansowych. Pracujemy w oparciu o ścisłe zalecenia, aby mieć pewność, że nasze doradztwo i polecane przez nas produkty gwarantują przystępną ochronę rodzinom i klientom indywidualnym, oferując zabezpieczenie finansowe wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Czy wiesz, że …

Odpowiedni rodzaj ochrony jest ważny dla każdego, ale szczególnie dla tych, którzy zdecydowali się przyjechać do Wielkiej Brytanii po to, aby tutaj żyć, pracować oraz założyć rodzinę. System ubezpieczeń socjalnych w Wielkiej Brytanii bardzo różni się od systemu w Polsce, a świadomość tego faktu jest niezbędna, abyś mógł mieć pewność, że jesteś chroniony, jeśli dotknie Cię jakieś nieszczęście. Na przykład: koszt pogrzebu w Wielkiej Brytanii wynosi średnio 4000 GBP, ale może wzrosnąć w przypadku repatriacji ciała do Polski i nie jest on pokrywany z budżetu państwa.

Również w przypadku choroby lub poważnego urazu (chociaż zależy to od umowy z pracodawcą), który uniemożliwi nam pracę na okres od 4 dni do 28 tygodni, wtedy tzw. ustawowy zasiłek chorobowy wynosi zaledwie 92,05 GBP tygodniowo. Osobom zatrudnionym na własny rachunek nie przysługują takie świadczenia. Po 28 tygodniach należy ubiegać się o świadczenia państwowe, co może być długim procesem, który ostatecznie nie oferuje więcej niż poziom dochodu zapewniany przez zasiłek chorobowy.

Dla większości pracujących rezultatem długoterminowej zależności od świadczeń państwowych jest poważny niedostatek finansowy, który powoduje zaległości w bieżących opłatach czynszu lub rat kredytu hipotecznego, rachunków za usługi komunalne, a także innych podstawowych wydatków na życie.
Istnieją też różnice w odszkodowaniu za wypadki w miejscu pracy, w samochodzie lub w domu. Jeśli posiadamy odpowiednią polisę ubezpieczeniową, dużo łatwiej i szybciej można uzyskać odszkodowanie za wypadek lub inne zdarzenie losowe.

Jeśli posiadasz dzieci, należy rozważyć fakt, że nie są one chronione tak jak w polskich szkołach.  Możemy doradzić Ci w zakresie dostępnych opcji ubezpieczenia Twoich dzieci od wypadku i choroby.

Ciężka choroba lub śmierć głównego żywiciela domu może mieć poważne następstwa finansowe.  Posiadanie ubezpieczenia pomoże odciążyć bliskich od finansowych zobowiązań.

Niech Twoja ochrona będzie priorytetem tego lata

Letnie miesiące, to czas wzmożonych wyjazdów na urlop lub dłuższe wakacje. W tym okresie warto upewnić się, że Twój dom i znajdujące się w nim mienie jest należycie chronione na wypadek włamania albo celowego uszkodzenia lub zniszczenia. Podczas letnich wyjazdów, często zdarzają się drobne lub bardzie poważne wypadki, dlatego przed wyruszeniem na wakacyjne eskapady warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie.  Przypadkowy uraz może zdarzyć się wszędzie.

Dlaczego warto wybrać Owl?

Owl Financial może pomóc Ci we wprowadzeniu tych zabezpieczeń. Z pasją podchodzimy do ochrony naszych klientów i towarzyszymy im na różnych etapach ich życia.  Każdego roku klienci Owl otrzymują miliony funtów w ramach odszkodowań od wiodących na rynku ubezpieczycieli, z którymi współpracujemy, włączając firmy Zurich, Legal and General, Aviva, Metlife UK i Paymentshield.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty dochodu, polisy na życie czy ubezpieczenia domu – możemy Ci pomóc.  Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia klientom pozycji finansowej, dzięki której są w stanie poradzić sobie z wyzwaniami, które stawia przed nimi życie i chętnie porozmawiamy z Tobą o tym, w jaki sposób możemy pomóc Ci ochronić interesy Twojej rodziny.

Przed podjęciem pracy w firmie Owl Financial spędziłem wiele lat pracując z klientami starającymi się o odszkodowania za pośrednictwem adwokatów. Pracę w Owl Financial rozpocząłem w 2008 roku i decyzji tej nie żałowałem ani przez chwilę w ciągu dziesięciu lat spędzonych z firmą. Całkowicie odmieniło to moje życie i pozwoliło na osiągnięcie wielu celów oraz spełnienie marzeń. Jednym z nich było stworzenie od podstaw własnego zespołu, z którym na co dzień współpracuję.  W Owl Financial istnieje silny etos i jestem dumny z roli, jaką pełnię we wspieraniu rozwoju firmy, która posiada szeroką bazę doradców oraz zróżnicowaną klientelę w całej Wielkiej Brytanii.

Doradca ubezpieczeniowy jest zawodem szanowanym, dostarczającym wiele satysfakcji; pod warunkiem, że jest się gotowym na ciężką pracę. Z przyjemnością przyjmę zgłoszenia od przedsiębiorczych osób z silną motywacją, poszukujących okazji do zmiany i rozwoju. Jeśli nie odczuwasz satysfakcji na obecnym stanowisku, doradztwo ubezpieczeniowe może być drogą dla Ciebie.  Zapewniamy niezbędne szkolenie.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych produktów i usług oraz możliwości rozwoju kariery, prosimy o kontakt z nami.

Michał Iwiński
Executive Sales Manager
07871 557051

www.owlfinancial.co.uk