Skuteczne odchudzanie na letnie plażowanie!

0
My wife on the beach. The beautiful woman BY Leandro Müller, (CC BY 2.0)

 

Drogie Panie, już czas! Słońce nieco bardziej przygrzewa i wakacje za pasem. Sięgamy do szafy po letnie fatałaszki, a tu niespodzianka: ulubione szorty jakoś się skurczyły i to o dwa rozmiary!? O wbiciu się w zwiewną sukienkę mowy nie ma…I przedwakacyjna depresja gotowa. Ale babeczki, nie ma co rwać włosów z głowy. Na te kilka centymetrów więcej tu i ówdzie jest idealne, bezbolesne rozwiązanie.

Wystarczy, jeśli udacie się do królestwa Pani Kasi.

W salonie Modelowanie & Estetyka Ciała, w Edynburgu dzieją się rzeczy magiczne. Z pomocą nauki i różnych ciekawych urządzeń- do salonu Pani Kasi wchodzą Panie w rozmiarze plus size, a wychodzą kobiety gotowe do wszelkich wakacyjnych uciech.

Same się przekonajcie, jakie dobra dla naszych sylwetek kryje to miejsce.

W ofercie salonu jest mnóstwo zabiegów głównie pomagających pozbyć się nadmiaru tkani tłuszczowej, ale poza nimi, są również zabiegi lecznicze i usprawniające funkcjonowanie naszego organizmu.

Liposukcja ultradźwiękowa

W czasie tego zabiegu komórki tłuszczowe są rozbijane, by trafić później do wątroby, w której poddane zostaną przemianom przypominającym te, które przechodzą tłuszcze pochodzenia organicznego, zanim zostaną wydalone z organizmu. Liposukcja ultradźwiękowa nie zmniejsza masy ciała, ale pozwala zredukować tkankę tłuszczową zgromadzoną wokół brzucha, talii, ud, kolan. Dzięki niej możliwe jest modelowanie ciała. Ponadto stymuluje ona pracę układu krwionośnego i limfatycznego.
Zabieg sprawdzi się również w walce z cellulitem.

Urządzenie kosmetyczno -medyczne Kapsuła SPA NeoQi Atlantic.

 Zabieg 30 minutowy w tym wyjątkowym urządzeniu jest bardzo dobrym sprzymierzeńcem dla osób w walczących z dużą nadwagą, zaburzeniami metabolizmu, cellulicie, ale również przy problemach skórnych takich jak:

skora sucha, odwodniona, trądzik, blizny, rozstępy, atopowe zapalenie skory, napięcie nerwowe, zaburzenia snu, dolegliwości mięśniowo – stawowe, napięcie mięśni po nadmiernym wysiłku, sztywność i ból mięśni oraz stawów, słabe krążenie obwodowe, objawy menopauzy, zespól napięcia przedmiesiączkowego. stany pourazowe, ból bioder, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby reumatyczne. Przy schorzeniach reumatycznych szczególnie polecam okłady borowinowe!

Urządzenie posiada funkcje:

-AROMOTERAPII

-KOLOROTERAPII

-SUCHĄ SAUNĘ NA PODCZERWIEŃ

-FUNKCJE WIBROMASAŻU

-SAUNĘ PAROWĄ, CZĘSTO ŁĄCZONĄ Z ZABIEGAMI BODY WRAP

-MUZYKOTERAPIĘ

Uwaga! Sauna infared pomaga spalać kalorie i redukować tkankę tłuszczową. Na wytworzenie jednego grama potu zuzywamy0,586 kilokalorii. Osoba o przeciętnej kondycji jest w stanie stracić podczas jednej sesji w saunie do 1000 lub więcej gram potu-odpowiada to przebiegnięciu dystansu 10-15 km. Podczas gdy ten ubytek może powrócić poprzez ponowne nawodnienie ciała wodą, zużyte kalorie nie powrócą. Jest to niesamowicie cenny system dla osób, które nie wykonują lub nie mogą wykonywać ćwiczeń fizycznych a mimo to chcą w skuteczny sposób kontrolować wagę i dbać o kondycje fizyczna.

Cena zabiegu 25f

Cena Pakietu, Lato 2018, /10 zabiegów/ 195f

Liposukcja laserowa- kolejna alternatywna metoda modelowania ciała

 Lipo laser to nowość w dziedzinie redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie zwane jest liposukcją bez chirurga, ponieważ potrafi odtłuścić tkanki bez poddawania się bolesnym zabiegom,

Można nim wyszczuplić konkretne partie ciała, wymodelować sylwetkę i widocznie zredukować cellulit.

Jak działa Lipo laser?

Zasada działania lipo lasera polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych przy pomocy światła czerwonego o długości 650 nm. oraz podczerwieni o długości 940 nm.

Biostymulacja ta polega na przenikaniu przez skórę promieniowania laserowego, które wyzwala reakcję chemiczną powodująca rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Organizm pozbywa się ich w naturalny sposób.

Wskazania do zabiegu liposukcji z użyciem urządzenia Lipo laser:

Intensywna redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, fałdy na klatce piersiowej, podbródek), minimalizacja cellulitu, odblokowanie kanałów przepływu limfy, stymulacja metabolizmu, ginekomastia u mężczyzn.

Przeciwwskazania do zabiegu liposukcji laserowej

Ciąża, choroby wątroby i nerek, niedoczynność tarczycy (nieleczona), padaczka, choroby nowotworowe, stosowanie na brzuch w czasie miesiączki.

Zabieg liposukcji laserowej – lipo laser duo trwa maksymalnie 60 minut i obejmuje pracę maksymalnie 6 padów jednocześnie. W zależności od wielkości partii poddanej zabiegowi, tyle padów stosujemy, np. brzuch – około 4 padów, ramiona – 2x 1 pad, uda – 2x 3 pady, podbródek – 1 pad, itd. Czas pracy padów na danej partii ciała jest bardzo indywidualny i za każdym razem odpowiednio dostosowany do Twoich potrzeb. Jedna partia ciała powinna być poddana minimum 30 min. pracy padów. Optymalnie, przy grubości powyżej 2cm tkanki tłuszczowej 40 minut, maksymalnie do 50 minut.

Kriolipoliza – przełom w odchudzaniu

Jeśli diety i intensywne ćwiczenia nie pomagają, a Twoje fałdki tłuszczu w dalszym ciągu są tam, gdzie być ich nie powinno? Kriolipoliza jest rozwiązaniem idealnym dla Twojego ciała! To nieinwazyjna metoda, która polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury (około -10 st.). Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 4 tygodniach. Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.
Zabieg trwa od 45 do 60 min. Finalny rezultat osiągany jest po 12 tygodniach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Wszelkie konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

Zapraszam na zabiegi próbne za 1/2 ceny, podczas których demonstruję prace urządzeń oraz przeprowadzam jeden pełen zabieg odpowiadając jednocześnie na wszelkie pytania.

Przystąpienie do zabiegu zawsze poprzedzone jest wywiadem medycznym oraz wykonaniem prób uczuleniowych, jeśli jest to konieczne.

Po więcej informacji zapraszamy na profil FB: Modelowanie & Estetyka Ciała Kasia Edynburgh, oraz do salonu:

Tel: 07883551847