Majowy numer Magazynu Square.pl już dostępny!

0

Mamy maj – miesiąc, który rozbudza w sercach patriotyczne uczucia. Pod tym znakiem stoi również wydanie naszego Magazynu.

Jak się mają nasze sprawy?” – to główny tekst majowego wydania. Anna Bator-Skórkiewicz rozmawia z Ambasadorem RP w Londynie o problemach i obawach Polaków żyjących na emigracji.

O tym, jak na przestrzeni wieków kształtował się patriotyzm Polaków – i jak można pozostać patriotą żyjąc za granicą, w artykule „Patriotyzm na obczyźnie” pisze Krzysztof Mielnik-Kośmiderski

Czy Polish Heritage Day – święto obchodzone w tym roku po raz pierwszy – to dobry sposób na promocję Polski? I czy w tym celu nie lepiej byłoby wykorzystać którąś z już istniejących okazji? – w tekście „Dziedzictwo nowoczesności” pisze Katarzyna Jajszczok.

W numerze mamy dla Was konkurs. Do wygrania tablet Samsung Galaxy Tab A oraz książki kucharskie! Szczegóły na stronach Magazynu Square.pl

Magazyn znajdziecie w dobrych polskich sklepach w Szkocji i na północy Anglii, a w wersji elektronicznej TUTAJ. Zapraszamy do lektury!

(kmk)