GrubSon, Jarecki i DJ BRK w Szkocji – Halloween Tour

0

GrubSon, Jarecki i DJ BRK w Szkocji – Halloween Tour

Jeszcze nie ustało echo po zeszłorocznym koncercie Grubsona w Glasgow, a już niebawem ta nietuzinkowa postać pojawi się w Szkocji po raz kolejny. Tym razem będzie to Halloween Tour, promujący nowy album „Holizm”, podczas którego artysta odwiedzi trzy największe miasta w Szkocji: Glasgow, Aberdeen i Edynburg.

Grubson to postać, która od kilku lat trzęsie polską sceną muzyczną. Wyznawca filozofii, że „muzyka ma łączyć, a nie dzielić”, w swoich utworach łączy wiele gatunków muzycznych, takich jak hip hop, ruffneck, dancehall, soul, funk czy szeroko pojęta muzyka elektroniczna. Połączenie jego charyzmy i teatralnej energii na scenie prowadzi do iście piekielnej atmosfery na koncertach. O popularności Grubsona może świadczyć fakt, że zagrał w tym roku na Małej Scenie Woodstocku. Wiele osób będących na woodstockowym występie już zapowiedziało ponowne pojawienie się na koncertach w Szkocji.

Na koncie Grubsona nie brakuje też innych laurów. Z jego debiutanckiej płyty „O.R.S.” pochodzą kawałki takie jak „Nowa fala” czy „Na szczycie”, który ma już ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

Kolejny album, „Coś więcej niż muzyka” zdobył status platynowej płyty, a płyta nagrana wspólnie z BRK w 2012 roku – „Gruby brzuch” zawędrowała na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów. Najnowsza płyta „Holizm” zbiera pozytywne recenzje, a teledysk do utworu nagranego z Krzysztofem Zalewskim – „Złota kula” – został nominowany do tegorocznego plebiscytu Eska Music Awards w kategorii Najlepszy Teledysk.

Na koncertach w Szkocji nie zabraknie nieodłącznych towarzyszy Grubsona – DJ-a BRK oraz Jareckiego. To oni we trójkę nadają swoim koncertom tempo, któremu ciężko nadążyć najwytrwalszym klubowiczom.

GrubSon, Jarecki, DJ BRK // Hallloween Scotland Tour – Aberdeen

KIEDY: piątek, 30 października 2015

GDZIE: Forum Bar & Club, 3 Skene Terrace, AB10 1RN

START: 20:00

WEJŚCIE: 18+

BILETY: dostępne online: http://tickets-scotland.com/grub2 (£17 przedsprzedaż / £22 na drzwiach)

GrubSon, Jarecki, DJ BRK // Hallloween Scotland Tour – Glasgow

KIEDY: sobota, 31 października 2015

GDZIE: The Record Factory, 17 Byres Road, G11 5RD

START: 20:00

WEJŚCIE: 18+

BILETY: dostępne online: http://tickets-scotland.com/grub0 (£17 przedsprzedaż / £22 na drzwiach)

GrubSon, Jarecki, DJ BRK // Hallloween Scotland Tour – Edynburg

KIEDY: niedziela, 1 listopada 2015

GDZIE: The Mash House, 37 Guthrie Street (Hastie’s Close), EH1 1JG

START: 19:00

WEJŚCIE: 18+

BILETY: dostępne online: http://tickets-scotland.com/grub1 (£17 przedsprzedaż / £22 na drzwiach)

Grubson