DALLAS MCMILAN – gwarancją skuteczności

0

Jako prawnicy z Dallas McMillan w Glasgow od wielu lat zajmujemy się uzyskiwaniem wysokich odszkodowań dla członków polskiej społeczności, poszkodowanych w wypadkach na terenie całej Szkocji.

– Podobnie jak w przypadku wypadków drogowych czy obrażeń odniesionych w wyniku poślizgnięcia lub potknięcia się w miejscach publicznych i na terenach prywatnych, wiele odszkodowań które udało nam się uzyskać dla polskich klientów, wypłaconych zostało po wypadkach, do których doszło w miejscu pracy. Z doświadczenia Dallas McMillan wynika, że zbyt wielu pracodawców – szczególnie w przemyśle fabrycznym, budowlanym czy rolniczym – nie upewnia się, czy polscy pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i poinstruowani, odnośnie bezpiecznego systemu pracy, a także czy są wyposażeni w odpowiedni i bezpieczny sprzęt, który wiedzą jak obsługiwać. Te zaniedbania ze strony pracodawców doprowadziły do wielu wypadków wśród polskich pracowników, wypadków których łatwo można było uniknąć – powiedział Gordon Bell, szef działu sądowego.

Jest to pierwszy z serii tekstów, które publikować będziemy na łamach magazynu Square.pl i w których odpowiadać będziemy na ważne pytania odnośnie uzyskiwania odszkodowań w Szkocji. Każdego miesiąca podamy tez przykład jednej ze spraw, w której z sukcesem udało nam się uzyskać wysokie odszkodowanie dla polskiego klienta.

Q1 – Dlaczego powinienem poprosić o pomoc prawników z Dallas McMillan, a nie kogoś innego?

W skrócie – zapewnimy najwyższy poziom usług i uzyskamy najlepszy możliwy wynik w danym roszczeniu.

Twoja sprawa będzie osobiście prowadzona przez prawnika i szefa działu sądowego Gordona Bell, który ma ponad 20 lat doświadczenia w uzyskiwaniu odszkodowań i jest jednym z niewielu szkockich prawników akredytowanych przez Szkocki Związek Adwokatów jako specjalista od odszkodowań.
Mamy duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za wszystkie rodzaje wypadków na terenie całej Szkocji, we wszystkich szkockich sądach. Jesteśmy dobrze znani i cieszymy się dużym szacunkiem u firm ubezpieczeniowych i u prawników, reprezentujących pozwanych.
Nasza polska asystentka Marta Matusiak pracuje Z polskimi klientami od wielu lat i pilnuje, aby na każdym etapie sprawy wszyscy byli na bieżąco informowani o jej postępach i aby w pełni rozumieli, jak sprawa jest prowadzona.

Q2 – Jak mogę pozwolić sobie na wynajęcie prawnika, który poprowadzi moje roszczenie i jakie muszę ponieść koszty w przypadku przegranej?

Nie ma żadnego ryzyka finansowego dla osób, które rozpoczynają starania o odszkodowanie.

W imieniu klientów zawsze występujemy na zasadzie „no-win, no-fee”. Oznacza to, ze w przypadku, gdy nie uda się uzyskać odszkodowania, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

W niektórych przypadkach, aby uzyskać odszkodowanie, niezbędne jest złożenie pozwu sądowego. Nawet jeśli dojdzie do takiej sytuacji, ciągle nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Cały czas będziemy występować w Waszym imieniu na zasadzie „no-win, no-fee”. Jako dodatek możemy zorganizować polisę ubezpieczeniową, która pokryje koszty sądowe w przypadku przegranego procesu.

Przykład jednej z ostatnich spraw zakończonych z sukcesem

Nasz 20-letni polski klient, który pracował w jednej z fabryk w północnej Szkocji, został przydzielony do pracy na dużej pile. Klient ten nie miał przeszkolenia do pracy na tej maszynie, a na dodatek piła była uszkodzona, wskutek czego ręka naszego klienta została przez maszynę wciągnięta, powodując poważne obrażenia. Na drodze pozasądowej udało nam się uzyskać dla niego £400,000 odszkodowania.

DALLAS-MCMILLAN