Beauty Factory sposobem na urodę!

0
Beauty Factory - Featured Image

Jeden z greckich filozofów zwykł mawiać: młodość już taka jest, że sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie. A ciało zawsze znosi z różnym skutkiem…

Tak było kiedyś, ale obecnie postęp medycy estetycznej, i wszelkie dobra oferowane przez zabiegi kosmetyczne, powodują skuteczne hamowanie procesów starzenia.

A która z nas nie chce być piękną i młodą, bez względu na metrykę, i nawet po przekroczeniu pewnego progu, nazywanego delikatnie wiekiem średnim?

Chcielibyśmy więc zaprosić Państwa do odwiedzenia salonu pod wiele mówiącą nazwą Beauty Factory, usytuowane pośród kamieniczek Glasgow.

Zapewniam, że wizyta tam, i oddanie naszego ciała we wprawne ręce przesympatycznych pań, sprawi, że każda z Was poczuje się niczym Venus z Milo, nie tylko fizycznie, ale i duchowo.

Salon Beauty Factory posiada w swojej ofercie duży zakres wszelakich zabiegów kosmetycznych. Począwszy od kwintesencji najlepszych i najpopularniejszych masaży, np masaż szwedzki, dynamiczny z głębokim uciskiem, niezwykle skuteczny przy różnego rodzaju dolegliwościach, czy też masaż z zastosowaniem gorących muszli i aromaterapii, poprzez zabiegi oczyszczające i poprawiające kondycję naszej skóry takie jak: eksfoliacja kwasami owocowymi, mikrodermabrazja diamentowa, a skończywszy na całej palecie propozycji upiększających nasze ciała: bardzo popularne w Szkocji przedłużanie rzęs, prawdziwe SPA dla stóp i paznokci-manicure i pedicure hybrydowy, a wszystko to w rozsądnych cenach, i przy aromatycznej kawusi.

Mogłabym wymieniać jeszcze bardzo długo, ale że gazeta ma swoje ograniczenia, po prostu same się przekonajcie, ja tam byłam i jestem na TAK!

Reasumując, efekt po wizycie w salonie Beauty Factory – bezcenny!

Mikro – dermabrazja Diamentowa
Zabieg polega na ścieraniu warstw naskórka, za pomocą specjalnego aparatu z pompą ssącą, oraz wymienną końcówką, dobieraną w zależności od rodzaju skóry i części ciała podlegającej zabiegowi. Działanie aparatu polega na wyrzucaniu strumienia kryształków i jednoczesnym wsysaniu startego naskórka. Mikro-dermabrazja uelastycznia skórę, regeneruje ją, dzięki miejscowemu przekrwieniu stymuluje krążenie, powoduje lepsze odżywienie komórek skórnych i wzmocnienie zdolności obronnych skóry, wywołuje wzmożoną produkcje kolagenu i elastyny. Zabieg nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa dla klienta, i jest całkowicie bezbolesny.

Wskazania:

  • przy likwidowaniu plam pigmentacyjnych
  • przy rozszerzonych porach
  • przy usuwaniu zmarszczek w okolicy ust, nosa, oczu, i zmarszczek na czole
  • przy rozstępach skórnych

 

Eksfoliacja kwasami owocowymi

Eksfoliacja, to zabieg złuszczania, usuwania suchej zrogowaciałej warstwy naskórka za pomocą stężonego kwasu glikolowego. Jest on najlepszym kwasem owocowym stosowanym w kosmetyce, czego dowodzą wieloletnie badania prowadzone w Stanach Zjednoczonych. Zabieg eksfoliacji można wykonać prawie u każdej klientki, nie tylko na twarzy, ale też na szyi, rękach, oraz innych miejscach ciała. Usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka powoduje głębokie oczyszczenie i odblokowanie porów skóry, jej rewitalizację odświeżenie i rozjaśnienie.

Wskazania do eksfoliacji kwasami owocowymi.

  • trądzik pospolity – zwężają się pory, skóra się wygładza , zmniejszają się blizny i nikną przebarwienia potrądzikowe.
  • cera tłusta, łojotokowa – już po miesięcznej kuracji obserwuje się zmniejszenie łojotoku.
  • przebarwienia skórne – zauważalne rozjaśnianie zmian
  • skóra zmęczona o zaniku włókien elastycznych – obserwuje się ogólną poprawę wyglądu skóry uelastycznienie jej i nawilżenie.

 

Autor tekstu: Anna Bator-Skórkiewicz