Firma promowa MyferryLink Dover – Calais szaleje ze Świątecznymi Ofertami

0

Firma promowa MyferryLink Dover – Calais szaleje ze Świątecznymi Ofertami

Święta Bożego Narodzenia zbliżają sie wielkimi krokami, dlatego też już teraz warto zaplanować podróż do Polski aby wspólnie z rodziną i przyjaciółmi spędzić ten najpiękniejszy czas w roku. Firma promowa MyFerryLink operująca na Kanale La Manche przygotowała kilka interesujących propozycji dla wszystkich podróżujących w okresie Bożego Narodzenia. Po pierwsze ceny biletów promowych rozpoczynają się już od £29 w jedną stronę za samochód osobowy do 9 osób!

Po drugie rezerwując prom do 15 grudnia 2013 i wpisując kod XMWINE otrzymamy darmową butelkę wina! Podróż jednak musi się odbyć do 15 grudnia wypływając z portu w Dover, a powrót musi nastąpić min. po 5 dniach, do 15 stycznia. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.myferrylink.pl.

Kolejną niespodzianką dla klientów MyFerryLink jest 10% zniżka na zakupy w ponad 70 punktach usługowych oraz sklepach w Calais. Podczas odprawy pasażerowie otrzymują kupon upoważniający do 10% zniżki w punktach wymienionych na naszej stronie internetowej. Można zatem dokonać zakupów świątecznych oraz upominków za 10% mniej. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.myferrylink.pl/przydatne-informacje?packedargs=site%3DSF_Pax_Co.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez MyFerryLink, ponieważ tylko teraz jeżeli znajdziesz tańsze bilety w dniu dokonywania rezerwacji w podobnych godzinach u konkurencji MyferryLink zwraca różnicę w cenie.