FREE FALL – POWER & VOLUME

0

kwiecień 2013
FREE FALL – POWER & VOLUME
powracają w wielkim stylu

Uwaga fani rocka! Dzięki tej płycie doświadczycie prawdziwej siły rockowej wolności. Taki zespół jak szwedzki kwartet Free Fall pojawia się raz na kilka dekad.

Zespół założyli muzycy znani z grup The Soundtrack Of Our Lives (Mattias Bärjed, gitara) i The International Noise Conspiracy (Ludwig Dahlberg, perkusja). Skład uzupełnili świetny basista Jan Martens i niesamowicie utalentowany wokalista Kim Fransson. Wspólnie stworzyli coś prawdziwego, szczerego i ponadczasowego. Muzykę, która będzie pamiętana i grana za 30 i więcej lat.

Chociaż w muzyce trwa moda na retro, Free Fall nie muszą się posiłkować okultystycznymi tekstami i obrazkami wywołanymi przez konsumpcję LSD, by przekonać do siebie tych, którzy kochają granie z lat 70. Kwartet przemawia przez swoje piosenki. Piosenki, w których słychać echa Led Zeppelin, wczesnego Van Halen, UFO, The Stooges, wczesnego Judas Priest, AC/DC, a także Guns N’ Roses z ich najlepszych czasów. Całość to nieprawdopodobnie energetyczna płyta, pełna krótkich i naładowanych potężnymi riffami numerów, z najlepszymi melodiami i rockowymi wokalami od lat. “Power & Volume” to muzyka pochodząca z serc, nie z głów. Koniecznie słuchać głośno!

więcej info na: www.facebook.com/freefallpowerandvolume