Strategie rozwoju biznesu w Wielkiej Brytanii

0

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa zaprasza na kolejne polskie seminarium biznesowe w Edynburgu. Tematem przewodnim marcowego spotkania będzie wybór odpowiedniej strategii rozwoju biznesu dla małych i średnich polskich przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii. W dobie nieustannych zmian rynkowych warto poruszyć temat optymalnej formy działalności gospodarczej, poznać wszystkie ‘za’ i ‘przeciw’ oraz wymienić się swoimi doświadczeniami z pozostałymi przedsiębiorcami.

Chcemy zatem przedyskutować popularne formy prowadzenia działalności gospodarczej: samozatrudnienie, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka partnerska i inne. Poruszymy także temat podatku VAT: kiedy warto zostać płatnikiem VAT, jakie są progi podatkowe oraz zobowiązania przedsiębiorców w stosunku do Urzędu Skarbowego (HMRC).

Swoimi doświadczeniami podzielą się również dwie firmy, które z sukcesem działają od kilku lat w Szkocji. Dowiemy się jak zaczynali swój biznes i dlaczego wybrali taką a nie inną formę prowadzenia swojego biznesu.

Oprócz dostarczenia praktycznej wiedzy biznesowej, seminaria będą także okazją do poznania innych przedsiębiorców oraz wymiany wizytówek. Sesja networkingowa rozpocznie się tzw. speed-networkingiem, podczas którego każdy będzie miał możliwość przedstawienia w ciągu 30 sekund siebie oraz swojego biznesu pozostałym uczestnikom. Następnie zapraszamy do rozmów przy lampce wina. Prosimy o zabranie ze sobą dużej ilości wizytówek!

Seminarium kierujemy zarówno do osób planujących otworzyć swój biznes, jak też do tych, którzy prowadzą własną firmę.

Miejsce: Anderson Strathern, 1 Rutland Ct, Edinburgh EH3 8EY
Data rozpoczęcia: 20 marzec 2013
Godzina: 17:00
Koszt uczestnictwa: £12 (£18 w dniu wydarzenia)
Rejestracja: www.picklemedia.com/event

Więcej informacji: +441312026881, info@picklemedia.com