Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Szkocji! Gdzie zagra?

0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny już za kilka dni. Sztaby Orkiestry będą mieściły się również w większych miastach Szkocji. Zobaczcie, gdzie dokładnie:

Aberdeen

Miasto będzie gościło Orkiestrę po raz pierwszy od siedmiu lat. Plan wygląda następująco:

13 stycznia – zaplanowane są występy polskich oraz szkockich zespołów „The Drift”, „Melting Pot Collective” oraz „Cover Fucker”.

14 stycznia – w Belmont Filmhouse – w godz. 10:00 – 18:00 czekają nas warsztaty malowania, aukcje, warsztaty pierwszej pomocy z F1 Training Services UK oraz organizowana przez harcerzy gra terenowa.

Bar O’Neills – 18:00-22:00 – imprezy dla osób pełnoletnich. Koncerty zespołów “Barber Q” i “Aleksandra & Krokodyles”

Kontakt i informacje: WOŚP Aberdeen 2018

Dundee

W mieście nie przewidziano koncertów finałowych. W następujących miejscach znajdziemy puszki, do których będzie można składać datki:

  • Polski Fryzjer – Raf’s Barbershop,
  • Polska Szkoła w Dundee,
  • Polskie solarium – St Tropez Tanning Studio
  • Polska kosmetyczka – Lidia beauty Salon
  • Polski mechanik – G&S Auto Tyres
    Polski mechanik Pol Position
  • Polskie sklepy: Tradycja, White Eagle, Kubuś, Slavic Goods.

Edynburg

Imprezy związane z Wielką Orkiestrą rozpoczną się tu już za kilka dni – 12 stycznia. W ramach „Cooltoralnego Piątku” zagrają:

12 stycznia – Serenity Cafe – 18:00 – Teatr Lustro Sceny w sztuce „Pani Twardowska”
13 stycznia – Rodzinne granie z sercem. W programie koncerty, konkursy z nagrodami, kącik dla dzieci, warsztaty hip-hop, robienie latawców i nauka szycia.
14 stycznia – 14:00 Koncert finałowy. Wystąpią zespoły z Polski i Szkocji. Na licytację trafią m.in. Złota Moneta 26. Finału WOŚP, vouchery na zabiegi kosmetyczne i płyty z autografami Jerzego Owsiaka.

Informacje: WOŚP Edynburg

Glasgow

Sobota, 13 stycznia: turnieje tenisa stołowego, bilardu i darta. Początek: 12:00. Wystąpi zespół Gościniec. Następnie konkursy, muzyka, licytacje. Po 20:00 światełko do nieba, koncert smyczkowy i jazzowy.

Szczegóły na Facebooku.

Więcej informacji na temat poszczególnych sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wielkiej Brytanii i nie tylko, znajdziecie TUTAJ!