Zapoznaj się z nowym numerem Magazynu Square

0

W numerze Magazynu Square, który wydaliśmy dla Was na przełomie października i listopada, czuć nadejście jesieni – fantastycznego czasu, który warto przeznaczyć na aktywność.

W dziale „Pomysł na…” proponujemy odkrywanie Europy na nowo. Ostatnie miesiące roku są okresem, w którym linie lotnicze kuszą nas  rewelacyjnymi ofertami cenowymi. Czemu więc nie dać namówić się na wyprawę w miejsca takie, jak Budapeszt, Florencja, Barcelona czy Brugia?

Halloween w Szkocji to czas, w którym do naszych wypraw mogą dołączyć niespodziewani goście. Północna część Wielkiej Brytanii należy ponoć do najbardziej nawiedzonych regionów świata, co zważywszy na krwawe dzieje tego regionu, wcale to nie dziwi. Kilka opowieści z dreszczykiem
w artykule „Halooweenowy spacer po północy”.

Adam Kurp pisze dla Was o skomplikowanych stosunkach sąsiedzkich między Anglikami a Szkotami, a Krzysztof Kruk analizuje sytuację Polaków po referendum ws. Brexitu.

Numer uzupełniają stałe rubryki, w których każdy znajdzie coś dla siebie – od najmłodszych począwszy, na seniorach skończywszy. Zapraszamy do lektury.

Najnowszy „Magazyn Square” dostępny w wersji papierowej w kilkuset sklepach i placówkach polonijnych w UK oraz tutaj – w formie e-wydania.