Zostań Mistrzem Kanapki i wygraj grilla

0

Grill ogrodowy i tytuł „Mistrza Kanapki” – to najważniejsze nagrody w nowym konkursie przeznaczonym dla Polaków w Wielkiej Brytanii. Zasady są bardzo proste: wystarczy zrobić zdjęcie kanapki, przesłać je na fan page Morliny UK i zdobyć jak najwięcej polubień. 

Główną nagrodą w konkursie „Mistrz Kanapki” jest grill ogrodowy marki Weber. Zadaniem uczestników jest przygotowanie kanapki z wędliną, a następnie pomysłowe jej przyozdobienie i uwiecznienie na zdjęciu. Uczestnicy konkursu powinni polubić profile Morliny UK i The Polish Bakery na Facebooku i przesłać zdjęcie za pomocą przycisku „Wiadomości“ na profilu Morliny UK. Jedna osoba może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia kanapek. Autor kanapki, która zbierze najwięcej „lajków”, zdobędzie tytuł Mistrza Kanapki oraz otrzyma atrakcyjną nagrodę grill ogrodowy marki Weber. Dwie dodatkowe osoby otrzymają nagrody pocieszenia kosze piknikowe.

Organizatorzy konkursu, marka Morliny we współpracy z The Polish Bakery, dzięki konkursowi chcą wprowadzić trochę radości do codziennych nawyków żywieniowych Polaków. Nasi konsumenci często wpadają w rutynę, przygotowując dzień w dzień takie same kanapki, najczęściej z szynką lub z żółtym serem – mówi Andrzej Pawelczak, rzecznik prasowy marki Morliny. – Chcemy zerwać z tą rutyną. Czekamy na inspirujące, kreatywne kombinacje. Jesteśmy pewni, że szeroka gama produktów Morliny oraz The Polish Bakery w połączeniu z polską kreatywnością poskutkuje bogactwem kanapkowych opcji. W sam raz na nadchodzący rok szkolny! 

Konkurs startuje 30 sierpnia i potrwa do końca września. Więcej informacji na temat konkursu, w tym regulamin, można znaleźć na profilu Morliny UK na Facebooku.

Więcej informacji:

All 4 Comms

T. 0044 (0)1480 351 688;
E. lukasz@all4comms.com