Życzenia dla mamy

0
26 maja obchodzimy Dzień Matki. Bardzo często zapominamy jak wiele mamy wnoszą do naszego życia. To od nich uczymy się miłości i empatii, to one bezwarunkowo oddają wszystko za jeden uśmiech swojego dziecka.

Nie ważne czy masz lat klika czy kilkadziesiąt, zawsze pamiętaj, że Twoja mama bez względu na wszystko będzie przy Tobie , więc nie zwlekaj i okaż Jej swoją wdzięczność za trwanie czasem przez łzy…

KOCHANA MAMUSIU!

Kocham Cię latem i zimą, ale najbardziej wiosną,
bo w tej porze roku jest Twoje święto.
Dlatego składam Ci życzenia dzisiaj,
w tej minucie, w tej godzinie, w tym roku,
Żeby uśmiech z Twej twarzy nigdy nie zniknął.

Kochany Konrad i Oluś

DLA MAMY BASI

Z okazji Twojego dnia Mamo. Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.

NATALIA

DLA MAMY EDYTY

Dziękuję, że znosiłaś to, czego nie sposób było znieść, że robiłaś coś z niczego, że dawałaś, mając puste kieszenie, że kochałaś, gdy kochać mnie się nie dało, że zarabiałaś pieniądze, aby mnie wychować, że robiłaś rzeczy niemożliwe z uśmiechem…

Bartek

DLA MAMY IRENKI

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku za to, że wskazujesz drogę mi w mroku za to, że dni moje tęcza malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

KAMIL

DLA MAMY MARII

Droga mamo, za to, że nas wspierasz każdego dnia, nie rezygnujesz nawet wtedy kiedy nam samym wiary brak, za Twój uśmiech i cierpliwość chcielibyśmy Ci bardzo podziękować i życzyć zdrowia, spełnienia marzeń i Twojej obecności w naszym życiu.

Maciek i Marcin

DLA MAMY JADWIGI

Dziękujemy Ci mamo za wiele lat wsparcia i zrozumienia, za słowa pocieszenia i ciągłe działanie, za trud jaki włożyłaś w nasze wychowanie.
Dopiero teraz , kiedy sami jesteśmy rodzicami naprawdę wszystko to doceniamy.

Ania i Paweł

Redakcja magazynu Square.pl również dołącza się do tych życzeń!
Wszystkim mamom wszystkiego najlepszego! Wiary, siły i cierpliwości, oraz nigdy nie gasnącego uśmiechu!