O krok bliżej do Stadionu Narodowego

0
Western Union pozwala dzielić się z bliskimi miłością i sportowymi emocjami. Klienci, którzy w okresie między 16 lutego a 15 kwietnia, wyślą przekaz pieniężny do Polski z Western Union, mają szansę wygrania dwóch biletów na mecz finałowy UEFA Europa League w Warszawie, przelot oraz hotel. Więcej informacji znajdziesz na finalWU.com.
Co 10 dni, wyłaniany jest jeden zwycięzca konkursu – jednym z nich jest Rafał Brachowski z Southampton, który rozmawia z Tomaszem Dylem o swojej wygranej.

Jest Pan drugim laureatem w konkursie “Łap bilety na finał UEFA Europa League w Warszawie” – jak wrażenia przed samym meczem finałowym?

Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy i zaszczycony wygraną w konkursie. Będzie to moja pierwsza wizyta na Stadionie Narodowym w Warszawie i już nie mogę się doczekać.

Wygrał Pan dwa bilety, tak więc kto będzie towarzyszył i razem z Panem oglądał meczu finałowy?

Zabieram ze sobą brata – oboje jesteśmy fanami piłki nożnej. Razem będziemy kibicować i obserwować przebieg meczu.

Co sprawiło, że zechciał Pan wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim chęć bycia na Stadionie Narodowym, pośród 60 tysięcy fanów.

Skąd dowiedział się Pan o konkursie?

Z krótkiego filmu reklamowego, który znalazłem na jednym z portali internetowych. Zapoznałem się z zasadami konkursu, a następnie wziąłem w nim udział.

Pozowolę sobie teraz zadać pytanie dotyczące usług Western Union – jak często dokonuje Pan transferów do Polski?

Często – przynajmniej dwa razy w miesiącu.

Na koniec, chciałbym zapytać, jakie byłoby Pana przesłanie do osób, które jeszcze nie wzięły udziału w konkursie Western Union?

Jeżeli masz taką możliwość, a masz dzięki konkursowi Western Union i jesteś kibicem piłki nożnej, to musisz tam być. Zachęcam do udziału i spróbowania.

Podziel się z bliskimi miłością i sportowymi emocjami. Wyślij do Polski przekaz z jednej z placówek agencyjnych Western Union i zgarnij dwa bilety na finał UEFA Europa League. Pamiętaj, że teraz możesz wysłać przekaz już za £2.90*. To najlepsza okazja by wygrać. Bliższe informacje znajdziesz na www.finalWU.com

*Western Union pobiera prowizję za wymianę walut.