3R – 6-sta płyta już wkrótce

0

15 kwietnia 2013

3R
6sta płyta już wkrótce

3R to trzy nieprzeciętne osobowości, które łączy miłość do muzyki. Robert M, Remo i Dirty Rush stworzyli projekt, który momentalnie zyskał potrójną siłę i potrójne grono fanów. Singiel “Shine On” opanował klubowe parkiety!

Trzech przyjaciół, którzy z sukcesami podbijają polski i światowy rynek muzyczny połączyło umiejętności i pomysły. Zabawa muzyką i dawanie słuchaczom dużo energii to główna dewiza trio, którą doskonale oddają single “Shine on” czy “Black Cherry”.

Artyści, skupieni wokół wspólnej idei tworzenia muzyki wbrew nakazom i zakazom, postanowili udowodnić, że dobre brzmienia bronią się same. Tak powstała kompilacja 3R – Afrter Party vol.1, In The Mix.

Szósta płyta wielokrotnego laureata Grammy nosi tytuł “To Be Loved”, a jej premiera została wyznaczona na 15 kwietnia 2013. Pierwszy zwiastun wydawnictwa pojawi się znacznie wcześniej. Singlowa piosenka “It’s A Beautiful Day”, współkomponowana przez Michaela, będzie mieć swoją premierę już 25 lutego.
Na następcy multiplatynowego krążka “Christmas” (ponad 7 mln sprzedanych egzemplarzy) Michael Bublé zarejestrował zarówno przeróbki, jak i cztery autorskie piosenki, które współkomponował.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMICHAELA BUBLÉ
Następny artykułEmeli Sande
  • JimmiXzSq

    BR1AjI http://www.LnAJ7K8QSpkiStk3sLL0hQP6MO2wQ8gO.com 1 rok ago